Connect with Us

A bëhet xheloze Kejsi? Stresi përgjigjet me të dashurën përballë, flet për planet e dasmës

Kryesore Show Biz

A bëhet xheloze Kejsi? Stresi përgjigjet me të dashurën përballë, flet për planet e dasmës

Publikuar

-

Duke pasur një të dashur aq simpatike si Kejsi, reperi Stresi nuk mund t’i shpëtonte pyetjes: A bëhesh xheloz për të?

I ftuar në emisionin ‘Fun Day’ në INTv, reperi nuk ia mbushi mendjen aspak moderatores Fatma Methasani, ku u përgjigj se nuk është aspak xheloz.

E fejuara e ndiqte intervistën e tij nga studio dhe Fatma i bëri sërish një tjetër pyetje Stresit: A bëhet Kejsi xheloze për ty?

“Uuuuf moooo”, u përgjigj ai duke na lënë të kuptojmë se Kejsi qenka vërtet xheloze për reperin.

“Ne na lidh respekti ndaj njëri-tjetrit, sakrifica që kemi kaluar bashkë, sinqeriteti. Nuk kam qenë shumë i sinqertë por tani jam 100% i sinqertë”, shtoi ai.

Stresi zbuloi gjithashtu planet për një dasmë të madhe tradicionale, shqiptare 100%.

(Ndiq videon min 30)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: