Connect with Us

Gazetari i thotë këngëtares së njohur/ Duhet të lahesh!

Kryesore Show Biz

Gazetari i thotë këngëtares së njohur/ Duhet të lahesh!

Publikuar

-

Mendojmë gjithmonë me të drejtë se Vip-at kujdesen deri në maksimum që çdo detaj i vogël të bëjë diferencën duke u munduar kështu që të shkëlqejnë sa më shumë, por ja që ka edhe të papritura.

Performanca në skena që zgjasin me orë të tëra dhe lodhja bëjnë të vetën.

Taylor Swift ka filluar së fundmi turin e saj ‘Reputation’ dhe ashtu siç raportojne mediet ndërkombëtare, publiku po e admiron gjithmonë edhe më shumë.

Pikërisht pas përfundimit të njërës prej tyre, këngëtarja është intervistuar nga Greg James, gazetar i BBC. Sapo e takon ashtu të djersitur nga performanca, Greg nuk nguron t’i vejë në dukje faktin se duhet të lahet, por Taylor nuk u mërzit fare nga kjo mënyrë e të folurit.

Me gjithë sportivitetin e mundshëm ajo i thotë: “Ke të drejtë, duhet të lahem”.

Epo i ka jeta këto gjëra! Fundja edhe Vip-at lodhen…

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: