Connect with Us

Dukesha Kate si të gjithë mamatë e tjera!/ Luan dhe vrapon me të vegjlit e saj

Kryesore Show Biz

Dukesha Kate si të gjithë mamatë e tjera!/ Luan dhe vrapon me të vegjlit e saj

Publikuar

-

Princesha Diana fitoi e para mbi turmën kur mori pjesë në një maratonë për të kapur djalin e saj në 1989.

Dhe nusja e saj e madhe Dukesha e Kembrixhit dëshmoi dje se ka të njëjtën frymë sportiviteti kur u përfshi në lojërat e fëmijëve në një event bamirësie.

Një nga fotografitë ka një ngjashmëri të habitshme me momentin kur princesha e ndritur Diana fitoi një garë kundër prindërve të tjerë në ditën sportive të Princit William në qershor të vitit 1989.

Ashtu dukej edhe Dukesha Kate dje kur e veshur me një veshje prej 40 dollarësh dhe një palë taka të larta kur vraponte për të ndjekur Princin George dhe princeshën Charlotte.

Treshja u shfaq papritur në ndeshjen e William në Tetbury dhe u bashkuan me kushërinjtë e tyre.

Ajo kishte zgjedhur një fustan bojëqielli me vija dhe ishte gjatë gjithë kohës e kujdesshme për fëmijët. Kate në park, dukej shumë larg Dukeshës që jemi mësuar ta shikojmë në evente të rëndësishme të familjes mbretërore.

Kjo pasi ajo gjithë kohës ishte në ndjekje të fëmijëve që vraponin dhe dukej sikur i thoshin “” Më kap po munde”. Momenti është komentuar shumë gjatë nga mediat angleze.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

Nuk ka më dyshime/ Adrola Dushi në një lidhje dashurie me modelin milioner

Publikuar

-

Nga

Para pak kohësh u përfol për një lidhje dashurie mes modelit milioner Pavllo Zengo dhe modeles shqiptare Adrola Dushi.

Bukuroshja shqiptare u ka dhënë fund dyshimeve duke postuar një foto në Instagram krahas modelit bukurosh ku shkruan: “Pavllo im”, e shoqëruar me një emoji zemër.

Madje në një nga Instastoryt, modeli i shkruan: “Më e bukura në botë”

Fansat e kanë uruar çiftin më të ri të shoëbizit, të cilët duken shumë të lumtur./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

 

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Ta dëgjojë bota zërin tim”/ Këngëtarja rrëfen planet për një karrierë ndërkombëtare

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme këngëtarja Xhesika Polo ka qenë e ftuar në emisionin “Bukë me vete”. Ndër të tjera Xhesika ka rrëfyer planet e saj për të ardhmen.

E pyetur nga Roza Lati se ku e sheh veten në të ardhmen, këngëtarja u shpreh se ka në plan të largohet nga Shqipëria, për të nisur një karrierë ndërkombëtare.

“Vetëm një gjë di të them, do jem jashtë Shqipërisë. Jo sepse nuk e dua vendin tim, sepse është shumë i bukur, por dua ta provoj andej. Ta dëgjojë dhe bota zërin tim, jo vetëm Shqipëria”, ka thënë këngëtarja.

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

Në probleme të mëdha financiare/ Flori Mumajesi shfaqet për herë të parë pas shumë kohësh

Publikuar

-

Nga

Disa muaj më parë Flori Mumajesi u zhduk nga të gjitha rrjetet sociale. Menjëherë pasi fitoi Këngën Magjike, kantautori vendosi të shkëputej nga gjithçka.

Pas kaq shumë kohësh, Flori është rikthyer në Instagram ku ka postuar një foto , ku shihet Klajdi Haruni së bahsku me miqtë e tij.

“Mëngjese vere”, shkruan Klajdi në foton e publikuar në Instastory.

 

LEXO TE PLOTE