Connect with Us

Nuk ndalon së bëri operacione plastike/ Shqetësohen fansat

Life Style

Nuk ndalon së bëri operacione plastike/ Shqetësohen fansat

Publikuar

-

Fiksimi i Pixiee Fox për operacionet plastike nuk ka të ndalur. Modelja 27-vjeçare së fundi ka shqetësuar ndjekësit e saj, të cilët mendojnë se ajo po e ekzagjeron me ndërhyrjet që bën në trup.

Fox ka rritur gjoksin, ka hequr disa brinjë dhe në postimin e fundit në Instagram ka bërë me dije se ka operuar edhe nofullën.

Edhe pse vetë ajo është e kënaqur nga këto operacione, një ndjekës i shkroi: “Operacioni në nofull nuk të ka zbukuruar, madje të ka prishur fytyrën. Tani dukesh më e vjetër”.

Një tjetër tha: “Dikush duhet ta shpëtojë nga vetja këtë femër. Është e sëmurë”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: