Connect with Us

Chris Brown e ka ende mendjen tek Rihanna/ Shikoni si bëhet xheloz për lidhjen e saj

Kryesore Show Biz

Chris Brown e ka ende mendjen tek Rihanna/ Shikoni si bëhet xheloz për lidhjen e saj

Publikuar

-

Chris Brown dhe Rihanna kanë patur një nga ato marrëdhëniet që merren shembull. Por pavarësisht dashurisë për njëri-tjetrin, ish çifti u ndanë. Megjithatë reperi vazhdon të shfaqë shenja xhelozie ndaj ish të dashurës sepse si duket nuk e pranon dot që ajo të jetë krah një mashkulli tjetër. Pasi Rihanna u nda nga Hassan Jameel, ngjalli xhelozi për takimin e fundit që pati me reperin A$AP.

Një burim i afërt pranë këngëtarit tha për HL: “Chris është lënduar kur ka parë Rihannën me. Ai është xheloz për marrëdhënien e ish të dashurës. E vret fakti që ai dhe këngëtarja nuk janë të afërt dhe nuk mund të kthehen së bashku.

Edhe pse lidhja e tyre ka shumë kohë që ka marrë fund, ai urren të dëgjojë se ajo po kalon kohë me dikë tjetër. Chris vazhdon ta dojë Rihannën dhe shqetësohet kur sheh dikë duke u ulur pranë saj.”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: