Connect with Us

Video/ Fernando bën spektakël në tualet, mami Çiljeta e filmon

Kryesore Show Biz

Video/ Fernando bën spektakël në tualet, mami Çiljeta e filmon

Publikuar

-

Fernando i vogël ka gjak artisti dhe kjo s’diskutohet. Mami Çiljeta vijon të na e provojë këtë çdo herë që publikon një video të tijën, dhe këtë herë na bindi plotësisht.

Ajo ka publikuar një video mjaft të veçantë të djalit duke kënduar në tualet. Fernando sapo ka dalë nga dushi dhe shihet me një peshqir në brez si një djalë i rritur.

Teksa merr furçën të lajë dhëmbët, vogëlushi kërcen nën ritmet e një kënge ritmike, ndërkohë që mami Çiljeta e filmon.

Ai nuk e ka fare idenë që bashkë me mamin do ta shohin edhe mijëra fansat e saj, deri në momentin që këngëtarja i fishkëllen.

“Edhe pse është ditë me shi neve zgjohemi prap të lumtur se do muzik Ky Don Fernando edhe kur lan kicat”, shkruan Çiljeta.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: