Connect with Us

Isli Islami për moderatoren bukuroshe/ Do të doja shumë ta puthja

Kryesore Show Biz

Isli Islami për moderatoren bukuroshe/ Do të doja shumë ta puthja

Publikuar

-

Isli Islami është një ndër moderatorët më simpatikë të ekranit shqiptar. Zakonisht e kemi dëgjuar të flasë më së shumti për punën e tij, ndërsa për jetën private dihet shumë pak.

Ditën e sotme ai ishte i ftuar në një emisionin radiofonik, ku është pyetur për jetën e tij private. Por si një person i drejtpërdrejtë, moderatori nuk e ka pasur aspak problem të të përgjigjet. Njëra nga pytjet që iu bë nga drejtuesit e emisionit, ishte: “Kë do të doje të puthje” dhe Isli e kishte përgjigjen gati. “Do të doja shumë të puthja Nevina Shtyllën”, – tha ai pa hezitim për moderatoren bukuroshe.
Nevina e cila modern emisionin “Jo vetëm mode” është një ndër vajzat më të ëmbla të ekranit.

 

 

“Më pëlqen shumë. Më duket një nga vajzat më të ëmbla në portret dhe më kanë thënë që siç duket ashtu është dhe si tip”, – tha Isli.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: