Connect with Us

‘Çmendet’ rrjeti/ Selena Gomez, ka bërë gjoksin?

Kryesore Show Biz

‘Çmendet’ rrjeti/ Selena Gomez, ka bërë gjoksin?

Publikuar

-

Që kur Justin Bieber u fejua, Selena Gomez ka vendosur që të jetë më pak aktive në internet, si për të na treguar që ka gjëra më të rëndësishme për të bërë. Ajo ka deklaruar në një intervistë se ndihet në paqe larg Instagramit dhe se është më e lumtur, por së fundmi është kthyer me disa foto bombastike. Këngëtarja e talentuar shihet në një lokal ku ka dalë për pije dhe bie në sy veshja e saj bujare.

Por syri kritik i fansave ka vënë re një detaj interesant. Ata janë të bindur që Selena ka bërë gjoksin dhe kanë postuar një seri statusesh në rrjetet sociale.  Apo është veshja e tillë e cila bën që gjoksi të duket më i ngritur?

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: