Connect with Us

Është zyrtare!/ Rita Ora dhe Chris Brown janë në një lidhje

Life Style

Është zyrtare!/ Rita Ora dhe Chris Brown janë në një lidhje

Publikuar

-

Para disa kohësh në media flitej për një lidhje të mundshme mes këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe yllit amerikan, Chris Brown. Në atë kohë dyshja zgjodhi të qëndrojë në heshtje, por me sa duket nuk po rezistojnë më gjatë.

Rita dhe Chris janë parë së bashku në Milano teksa kanë qëndruar në të njëjtin hotel. Pas përfundimit të “Milano Fashion Week” dyshja janë larguar për të festuar në një nga club-et e qytetit.

Kujtojmë se këngëtarët tre vite më parë kanë bashkëpunuar në këngën “Body on me”, ku kanë realizuar skena të nxehta mes tyre.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: