Connect with Us

Foto-Nëse shefi ose gruaja juaj është me nerva, mund ti blini këtë filxhan çaji

Life Style

Foto-Nëse shefi ose gruaja juaj është me nerva, mund ti blini këtë filxhan çaji

Publikuar

-

Vuani nga stresi? Jeni gjithmonë me nerva? Epo, një kompani çaji ka menduar për ju!

“Calm The F*ck Down Tea/ Çaji qetësohu dreqi e marrtë” është një produkt që merr përsipër që t’ju ulë nervat në mënyrë të menjëhershme.

Mjafton të merrni një filxhan nga ky çaj dhe do shikoni se si problemet tuaja fillojnë të zbehen.

Nëse jo 100%,e  sigurtë është që kuron stresin dhe mendojmë se nuk asgjë të keqe nëse të paktën përpiqeni.

Të shumta kanë qenë reagimet e njerëzve, të cilët shprehen se do ja blejnë menjëherë shefave ose grave të tyre.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: