Connect with Us

Foto- Kur operacionet plastike dalin një zhgënjim i vërtetë

Life Style

Foto- Kur operacionet plastike dalin një zhgënjim i vërtetë

Publikuar

-

Kur kryen një operacion plastik rezultatet nuk dalin gjithnjë ashtu siç dëshiron si për njerëzit e thjeshtë ashtu edhe për Vipat. Thjesht hidhini një sy këtyre fotove të Vipave të cilat kanë kryer operacione plastike të cilat kanë rezultuar jo si duhet.

Kenny Rodgers


Joan Rivers


Donatella Versace


Michael Jackson


Jocelyn Qildenstein

Heidi Montag

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Të paparashikueshme në shtrat/ Zbuloni 3 shenjat më “përvëluese” në shtrat

Publikuar

-

Nga

Peshorja Pak njerëz japin dhe marrin në shtrat më mirë se një Peshore, ata janë dashamirës të qëndrueshëm që mund të manovrojnë, të japin dhe të marrin me hir dhe elegancë. Akti seksual është i shenjtë për Peshoren, i cili drejtohet nga Venera, planeti i dashurisë . Ata duan të sigurohen që ata dhe partneri […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi 11 nëntor 2019/ Dashuria, puna dhe shëndeti, zbuloni si do të jetë kjo ditë për 12 shenjat e zodiakut

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashuria: Këtë javë do të jeni shumë prekës dhe nuk do keni mundësi të mendoni para se të veproni. Bërja juaj impulsive nuk do të përmirësojë situatën në shumë aspekte të jetës suaj. Por gjatë fundjavës diçka mund të ndryshojë dhe të sjellë shpresa të reja për çiftet. Një javë e mirë në vend […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Bija ime/ Xhandan mëson se Demiri e ka mashtruar, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Nga

Ojky i qëndron ftohtë Demirit dhe ai e kupton që ajo ka diçka. Ojky i thotë Demirit se e mori malli për të. Demir me Ojkynë dhe Ugurin gatuajnë bashkë. Xhandan shkon në shtëpinë e Demirit dhe Ugur detyrohet të dalë nga dritarja. Në mbrëmje Demir dhe Ugur shkojnë të kryejnë punën. Ojky qëndron me […]

LEXO TE PLOTE