Connect with Us

Çfarë ndodhi? Krejt papritur, çifti i jep fund fejesës!

Kryesore Show Biz

Çfarë ndodhi? Krejt papritur, çifti i jep fund fejesës!

Publikuar

-

Ariana Grande dhe Pete Davidson i kanë dhënë fund fejesës dhe me shumë mundësi të gjithë lidhjes, raporton TMZ.

Ndërkohë që ndarja ende nuk është bërë zyrtare nga palët, burime pranë çifti deklaruan se gjërat janë ftohur shumë mes çiftit, romanticiteti është zbehur! Thuhet se shkak është bërë fakti që dyshja nxitoi t’i bënte gjërat shpejt e shpejt.

Ndërkohë, për “US Weekly” është thënë se ndonëse fejesa ka marrë fund dhe planet për martesë janë zhdukur, Ariana dhe Pete po mundohen ta ndreqin marrëdhënien.

“Ende asgjë s’ka marrë fund.”

Thuhet se vendimi është marrë nga të dy. Ju kujtojmë se këngëtarja e njohur dhe komediani shpallën fejesën në majin e këtij viti, pak javë pasi u tha se ishin në një marrëdhënie.

Kjo ka qenë një periudhë e vështirë për artisten, ku ish i dashuri i saj, Mac Miller ndërroi jetë nga mbidoza.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: