Connect with Us

E ke harruar Snapchat? Ky update do t’ju kthejë në përdorues të çmendur

Life Style

E ke harruar Snapchat? Ky update do t’ju kthejë në përdorues të çmendur

Publikuar

-

Çfarë do të bëni kur të humbni tre milion përdorues të përditshëm në tre muaj? Ju filloni të fokusoheni në kafshët shtëpiake të njerëzve. Filtrat Snapchat tani mund të njohin macen tuaj. Ju mund ta fusni koken e maces tuaj brenda në një fetë bukë, të vendosni syze të  në to dhe më shumë.

Macet nuk janë kafshët e para që mund të njohin filtrat e Snapchat. Vitin e kaluar, kompania prezantoi njohjen e objekteve, duke përfshirë pajisjet ushqimore dhe sportive, për të ndihmuar në përshtatjen e filtrave bazuar në gjërat që ishin në foto. Ky filter u shtri në racat e caktuara të qenve. Tani, kompania më në fund u jep macet atyre.

Është një lëvizje e mirë; në fund të fundit, këto lloje të fotografive janë qesharake dhe zbavitese per njerezit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Nuk arrijnë dot t’i fshehin emocionet/ 4 fakte interesante që nuk i dinit rreth shenjës së Gaforres

Publikuar

-

Nga

Gaforret kanë tendëncën të analizojnë çdo situatë. Gaforret janë shumë kuriozë dhe duan të dinë çdo gjë rreth gjithçkaje. Kur duhet të marrin një vendim të rëndësishëm ata janë në agoni për orë, ditë apo edhe javë të tëra duke peshuar anët negative dhe pozitive të këtij vendimi. I frikësohen shumë refuzimit nga njerëzit që […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Manipulues dhe kokëfortë/ Tiparet më negative për çdo shenjë të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Dashi Demi ka tendencën që ti bëjë gjërat në mënyrë shumë impulsive për shkak se edhe si natyrë është shumë impulsive. Nëse diçka nuk ka të bëjë me idenë e tyre atyre nuk u intereson aspak kjo gjë. Demi Ata janë shumë posesivë, materialist dhe dembelë. Ndonjëherë duhet forcë tu mësosh atyre rregullat pasi janë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Nuk kursejnë aspak/ 3 faktet që nuk i dinit rreth shenjës së Demit

Publikuar

-

Nga

Një nga tiparet më të mira të Demit është se janë shumë të qetë. Në përgjithësi Demi është një nga shenjat më të qeta të zodiakut. Tokai  ndihmon ata që të qëndrojnë të qetë në situata stresuese. Nuk është  një shenjë dembele Ata punojnë shumë për të qenë në gjendje të jetojnë jetën me luksin […]

LEXO TE PLOTE