Connect with Us

Shkëlqen Albana Osmani/Pozon në kopertinën e revistës prestigjoze ndërkombëtare “Global Woman”

Kryesore Show Biz

Shkëlqen Albana Osmani/Pozon në kopertinën e revistës prestigjoze ndërkombëtare “Global Woman”

Publikuar

-

Moderatorja e njohur dhe themeluesja e fondacionit të bamirësisë “Ti je një luledielli” Albana Osmani, me anë të një postimi në Instagram ka lajmëruar ndjekësit e saj se do jetë në kopertinën e revistës prestigjoze ndërkombëtare “Global Woman”.

Në këtë postim ajo ka shpërndarë pikërisht foton e saj në kopertinë dhe bashkangjitur me të falenderon bashkëpuntorët në këtë projekt por gjithashtu ka dhe një mesazh të rëndësishëm për të dhënë: “Bordi i kësaj reviste ndërkombëtare vendosi të më ketë mua në cover. Është e mrekullueshme. Po..duke punuar fort, me zemër dhe pasion ne mund të ndryshojmë botën, duke filluar hap pas hapi nga bota jonë-familja, shoqëria, komuniteti, vendi ynë dhe fqinjët tanë.”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: