Connect with Us

Për këmbë seksi dhe elegante, ja hilja gjeniale që përdorin këngëtaret e famshme

Fashion

Për këmbë seksi dhe elegante, ja hilja gjeniale që përdorin këngëtaret e famshme

Publikuar

-

Kushedi sa herë e kemi pyetur veten se si ja bëjnë vajzat e famshme që kanë trup perfekt, këmbë të bukura dhe kofshë pa celulit…

Nuk e dimë nëse edhe ju e keni vënë re, por divat e famshme të muzikës si Beyonce, Rita Ora, Jennifer Lopez etj kanë një sekret interesant që duken me këmbë aq të tonifikuara, seksi dhe elegante  kur dalin në skenë me veshje të shkurtra.

Ato veshin geta mishi tepër të holla me shkëlqim dhe sipër tyre veshin geta mishi rrjetë dhe gjithë këmba duke filluar nga vithet dhe kofshët duket perfekte dhe pa asnjë pikë celuliti apo difekt tjetër.

Këngëtarja e njohur shqiptare Ronela Hajati e ka zbuluar publikisht “sekretin” se i vesh getat në këtë formë për këmbë më të bukura. “Unë vesh dy palë geta sepse të mbledhin dhe trupi duket perfekt” – ka thënë ajo gjatë intervistës në emisionin “Kush vjen për drekë’.

Dhe nëse deri tani keni menduar që getat nuk janë në modë dhe s’kanë ç’ju duhen e keni shumë gabim, divat po na tregojnë komplet të kundërtën dhe nëse s’besoni mëposhtë janë fotot e shkëputuara nga koncertet e tyre:

1.Beyonce

2.Jennifer Lopez

3.Rihanna

4. Nicki Minaj

5.Rita Ora

6.Bebe Rexha

7.Ronela Hajati

8.Enca

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

FOTOT-Evolucioni i lyerjes së flokëve dhe përdorimi i ngjyrave të ndezura

Publikuar

-

Nga

Për shekuj me radhë, boja e flokëve ka qenë thelbësore për të ndihmuar njerëzit të portretizojnë një imazh të caktuar për tu përshtatur me standardet e bukurisë së ditës ose për t’i zhdukur ato në mënyrë dramatike. Në Mesjetë në Evropë, lyerja e flokëve filloi të zhvendosej në një zakon kryesisht femëror. Ngjyrat e kuqe, […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Industria e modës i përgjigjet thirrjes për maska dhe pajisje mbrojtëse për të luftuar Covid-19

Publikuar

-

Nga

Me mbylljen e dyqaneve, dhe eventeve të ndryshme të modës pjesa më e madhe e shtëpive të modës po japin ndihmën e tyre për të luftuar coronavirusin. Tani, dizajnerët, etiketat luksoze dhe konglomeratet e modës janë të gjithë bashke për të ndihmuar në tejkalimin e mungesës së maskave dhe pajisjeve të tjera mbrojtëse personale (PPE) […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: