Connect with Us

Të dyja nudo në dush, Vildane dhe Iva po i lënë djemtë pa gjumë me këto pamje

Kryesore Show Biz

Të dyja nudo në dush, Vildane dhe Iva po i lënë djemtë pa gjumë me këto pamje

Publikuar

-

Iva Aliko dhe Vildane Zeneli janë padyshim vajzat më seksi të showbizit shqiptar dhe gjithashtu ndër më të komentuarat. Çdo foto, video, deklaratë që ato bëjnë menjëherë kthehet në kryefjalë të mediave. Me pozat provokuese të dy modelet kanë arritur të kenë një numër të madh fansash në rrjete sociale.

 

Ditën e sotme Vildane dhe Iva i kanë çmendur fansat me postimet e fundit. Iva shfaqet në vaskë nudo nga ku ka postuar një foto me filter snapchati.

Ndërsa Vildane shfaqet në dush dhe foto e saj është gjithashtu shumë provokuese.

 

Me siguri djemtë fansa të dy modeleve kanë mbetur gojë hapur pas këtyre postimeve.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: