Connect with Us

Ja si ta rrisni penisin, sipas metodave arabe

Life Style

Ja si ta rrisni penisin, sipas metodave arabe

Publikuar

-

Është e qartë që nevojitet kohë, mjaft lubrifikant dhe punë dore. Mirëpo ia vlen. Kur të përfundoni me këtë stërvitje do keni penisin i cili i plotëson kriteret tuaja. E po, t’ia fillojmë.

Zgjatja

Ky ushtrim është njëri ndër më të thjeshtët por edhe ushtrim dukshëm efikas. Përbëhet nga tërheqja e penisit deri në kufij të ndjenjës së këndshme. Në atë gjendje mbajeni penisin nja 10 sekonda dhe pastaj kthejeni në gjendjen e lirë.

Këto ushtrime përsërisni 10 herë. Bëjeni kujdesshëm.

Zgjatja pas zgjatjes, koha është për zgjatje

Ushtrimi përbëhet nga tërheqja deri në kufij të pakëndshëm të penisit të zgjatur. Zgjatja bëhet derisa koka e penisit të marrë ngjyrë të kuqe dhe të fryhet nga qarkullimi i gjakut.

Për t’i shmangur irritimet, penisin shtrëngojeni butësisht. Është e qartë, e gjithë kjo rikujton doracakun për masturbim, andaj është me rëndësi të theksohet që penisi PATJETËR duhet të jetë në gjendje jo ereksioni.

Përsëritet 10 herë.

Mjelja e penisit

Kjo është ndër metodat më të vjetra dhe më efikase për zgjatje të penisit, dhe rrjedh nga bota arabe. Gishtin e madh dhe gishtin tregues në formën e shenjës OK lakojeni përreth rrënjës së penisit dhe lehtësisht tërhiqeni nga maja. Para se të filloni me “mjeljen” ngroheni penisin me fashë të ngrohtë, ndërsa pas përfundimit të ushtrimit shkundeni butësisht.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: