Connect with Us

“Vëllau si shkau”, Patrisi tregon për herë të parë për raportet me Robertin

Kryesore Show Biz

“Vëllau si shkau”, Patrisi tregon për herë të parë për raportet me Robertin

Publikuar

-

Prej disa vitesh ajo që është diskutuar më së shumti është marrëdhënia mes Tunës dhe Norës të cilat tashmë janë edhe kunata.

Disa muaj më parë bashkëshorti i Norës, Roberti tha se Tuna është fajtore për marrëdhënien e tyre dhe ata as që duan ta shikojnë ndonjëherë atë.

Të ftuar dje në “Xing me Ermalin” Patrisi dhe Tuna folën rreth raportit me Robertin dhe Norën.

Ata nuk deshën të tregonin arsyen përse i kanë prishur raportet por në një moment Patrisi e krahasoi të vëllanë me “shkaun”, pra me një armik.

Patrisi tha:

Secili duhet të kqyre punët e veta, unë nuk bie pre e provokimeve të portaleve. Jam shumë krenar për Tunën që ka ditur të menaxhojë mirë situata të tilla dhe nuk e ka humbur përqendrimin si nënë, si bashkëshorte dhe as në karrierën e saj. “Vllau si shkau” themi ne nga Kosova, shkau i themi serbëve, po vllau ka vendin e vet, gruaja ka vendin e vet. Por tash unë kam familjen time për mua dy personat më të rëndësishëm në jetën time janë Tuna dhe Tiani, me gjithë respektin për familjarët e tjerë. Ne nuk jemi në luftë as jemi në gjaqe, por çdo çudi ndodh tre ditë edhe kjo do të harrohet por ne nuk do të kemi problem për çka thonë të tjerët. Me gjithë respektin dhe dashninë për çdo anëtar të familjes, kisha parë dëshirë që secili të shohë punët e veta dhe të shohë prej pragut të shtëpisë e brenda. Dhe shpresoj që të mbyllet njëherë e përgjithmonë kjo histori e pavlefshme.”
Ndërsa Tuna tha se në vend që të interesohen ndjekësit për projektet e saj interesohen se çfarë ka brenda shtëpisë.

Ajo u shpreh:

Unë dhe Patrisi jemi munduar me u filtru nga të gjitha mosmarrvëeshjet familjare se ne kemi karrierat tona. Ne kemi standartet dhe statuset tona dhe kemi një djalë për të cilin jemi betuar përjetësisht që të bëjmë më të mirën tonë.”
Duke i kapur dorën Tunës, Patrisi tha se ata do të jenë gjithmonë bashkë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: