Connect with Us

Trendi i pantallonave të dimrit që duhet t’ia tregojmë të gjitha shoqeve

Fashion

Trendi i pantallonave të dimrit që duhet t’ia tregojmë të gjitha shoqeve

Publikuar

-

Po vjen sërish ajo koha e vitit kur të gjithë po nisin të veshin pantallonat e ngushta. Janë kaq të thjeshta për t’u kombinuar me çizme të ndryshme, me xhupat e fryrë apo me xhaketat zyrtare.

Ne jemi këtu për t’iu dhënë një ide se cilin model të këtyre pantallonave duhet të keni. Këtë dimër trendi i pantallonave të ngushta që duhet t’ia tregoni edhe shoqeve është ai i materialit kadife.

Ky i fundit në fakt është në çdo veshje këtë sezon, nga bluzat, fustanet te këpucët.

Por ajo që është me interesante për këto pantallona lidhet me faktin se, i gjeni në ngjyra të ndryshme.

Mos i qëndroni besnike blusë ose të zezë, por zgjidhni mes të bardhës, jeshiles, rozës, etj. Mbi të gjitha do t’ju mbajnë më ngrohtë se pantallonat xhinse.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: