Connect with Us

Çiljeta e pranon publikisht:”Në këtë pjesë të fytyrës kam bërë ndërhyrje”

Kryesore Show Biz

Çiljeta e pranon publikisht:”Në këtë pjesë të fytyrës kam bërë ndërhyrje”

Publikuar

-

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” është këngëtarja e preferuar e publikut shqiptar prej vitesh, Çiljeta Xhilaga. Çiljeta mbetet një nga këngëtaret më të komentuara të showbizit, por edhe ndër më të bukurat.

Ajo është përfolur shpesh për ndërhyrje, siç ndodh me çdo të famshme shqiptare, por mbrëmjen e sotme Çiljeta e ka pranuar se ka e ka bërë një të tillë.

Dhe këtë herë nuk bëhet fjalë për gjoksin të cilin këngëtarja e zvogëloi, por një ndërhyrje në fytyrë që nuk rezultoi siç Çili mendonte dhe këngëtarja që prej asaj kohe ka hequr dorë.

“Me shiringat nuk jam kundra sepse kam bërë dhe vetë para disa vitesh. Bëra para 4 vjetësh ballin, më shkuan vetullat si japonez. Ik Çili thashë mos u merr me këtë punë”, tha Çiljeta.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: