Connect with Us

Ups! Aktorja shqiptare bie në pusetë dhe pëson dëmtime serioze

Kryesore Show Biz

Ups! Aktorja shqiptare bie në pusetë dhe pëson dëmtime serioze

Publikuar

-

Është e pamundur që të mos kemi dëgjuar nga të afërmit tanë, se krejt papritur kanë rënë në pusetë. Dhe pasi kemi qeshur me këtë histori për disa minuta (mos na gjykoni), kuptojmë se realisht pusetat e hapura janë një kërcënim i madh për qytetarët e Tiranës.

Duket se viktima e rradhës ka qënë aktorja shqiptare, Olta Daku, e cila përmes një postimi në “Instagram” ka njoftuar se ka rënë në pusetë.

Në foton e publikuar, ajo shfaq këmbën e nxirë duke e shoqëruar me përshkrimin: “Përveç meje, kush ka rënë tjetër në pusetë? Pres përgjigje! Flm”

Vjedhja e kapakëve të pusetave është një dukuri që nuk prek vetëm kryeqytetin, por edhe qytetet e tjera të Shqipërisë. Vjedhja e tyre po shton numrin e aksidenteve dhe po vë në rrezik jetën e fëmijëve të vegjël, kalimtarëve të rastit, sidomos natën, ku ka zona që mundon edhe ndriçimi. Duket se bashkitë ndjehen të pafuqishme të luftojnë kundër kësaj dukurie.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: