Connect with Us

E ironizoi duke e quajtur “Gangsteri më i madh i momentit”, reagon për herë të parë Renato Mekolli

Kryesore Show Biz

E ironizoi duke e quajtur “Gangsteri më i madh i momentit”, reagon për herë të parë Renato Mekolli

Publikuar

-

Renato Mekolli, shefi i kuzhinës në emisionin “Hell’s Kitchen” është komentuar kryesisht negativisht për shkak të mënyrës jo etike të sjelljes me konkurrentët.

Por në një format të tillë, ku në ekranet shqiptare bëhet marketing në këtë farë soj mënyre, do të ishte mënyra e vetme për të krijuar audiencë, të përcjellësh polemikën banale që kërkon masa të shohë.

Këngëtari i njohur Skerdi, disa ditë më parë postoi disa fragmente të formatit në profilin e tij në Instagram dhe në mënyrë ironike u tall me prezantuesin e tij.

Në videot ku Renato shpërthen në ofendime, Skerdi shkruan se u fiksua dhe e quan “tip”, shefin e kuzhinës të cilin e cilëson si “gangsterin më të madh të momentit”.

Në lidhje me këtë deklaratë të tij ai i ka shkruar vetë Renatos duke i dërguar lajmin.

Pjesë nga mesazhet

Skerdi: Rri se tkam bo gangster tani ty. (shoqëruar me emoji duke qeshur)

Renato: Po ti rrofsh. (shoqëruar me emoji duke qeshur)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: