Connect with Us

“S’i gëzova kur ishin gjallë”, këngëtarja kujton të vëllain dhe të atin e ndjerë dhe shpërthen në lot

Kryesore Show Biz

“S’i gëzova kur ishin gjallë”, këngëtarja kujton të vëllain dhe të atin e ndjerë dhe shpërthen në lot

Publikuar

-

Këngëtarja Maya do të bëhet nënë për herë të parë dhe e ftuar në emisionin “Rudina” ditën e djeshme foli për pritjen e ëmbël. Këngëtarja e njohur nuk mundi t’i përmbante dot lotët, kur moderatorja e pyeti sesi familjarët e saj e pritën lajmin e shtatzënisë. Ajo kujtoi të atin dhe të vëllain e ndjerë duke u shprehur se nuk arriti dot t’i lumturonte kur ishin gjallë.

“Më vjen keq që ata nuk e dinë, që nuk munda t’i gëzoja. Doktori më tha ata e dinë përpara se ti. Është edhe diçka e çuditshme që ky fëmijë vjen në dhjetor dhe unë atë muaj humbur babain dhe vëllain. Zoti me një dorë të hedh, me një dorë të pret “, u shpreh Maja mes lotësh.

Në fund të emisionit, këngëtarja u surprizua nga bashkëshorti i saj Arben Shuaipi, i cili mbërriti në studio me një buqetë me lule.

“Kur e pashë Benin sot i thash: Po ti ç’ne je veshur me këto të bardhat në kohë me shi? I vesha kot më tha që të bëjmë edhe ndonjë foto”,tregoi këngëtarja.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: