Connect with Us

Çfarë? Rita Ora i ka thënë mirupafshim seksit sepse e ka mendjen diku tjetër

Kryesore Show Biz

Çfarë? Rita Ora i ka thënë mirupafshim seksit sepse e ka mendjen diku tjetër

Publikuar

-

Rita Ora shkëlqeu mbrëmjen e djeshme në sfilatën e “Victoria’s Secret” kur performoi këngën e saj “Let You Love Me”. Pak minuta pas performancës, këngëtarja shqiptare shkëmbeu disa fjalë me revistën “British Vogue” për të folur për jetën e saj seksuale. Sigurisht që kurioziteti është i madh për këtë temë sepse Rita fillimisht është single dhe së dyti, është gjithë kohës në punë!

Pra, a ka kohë të kryejë marrëdhënie seksuale Rita Ora?

“Jo, jeta ime seksuale është inekzistente. Po punoj kaq shumë këtë periudhë dhe dua vetëm të flej gjumë. Ju betohem në Zot. Edhe kur dal për darkë në një takim me një djalë, iki me vrap në shtëpi që të fle gjumë” – tha këngëtarja.

Mirëpo, Rita nuk është e mërzitur aspak me këtë situatë sepse fokusi i saj kryesor është karriera.

“Por jam shumë e lumtur. Po arrij shumë me muzikën time dhe jam shumë optimiste për të ardhmen.” – u shpreh Rita Ora.

Ylli i muzikës ndërkombëtare nënvizoi se ajo nuk ka turp të flasë për seksin sepse fundja fundit është pjesë e jetës.

“Unë kam folur gjithmonë hapur për seksin, ju e di. Ose kam folur edhe për gjërat seksuale që ndodhin në botë. Është pjesë e jetës, është pjesë e natyrës humane. Dhe do vijojë të flas gjithmonë hapur për seksin” – përfundoi këngëtarja shqiptare Rita Ora.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: