Connect with Us

Oni Hysenbelliu rrëfen sherrin e dhunshëm në club: “Na sulmuan për shkak të një vajze!”

Kryesore Show Biz

Oni Hysenbelliu rrëfen sherrin e dhunshëm në club: “Na sulmuan për shkak të një vajze!”

Publikuar

-

Oni Hysenbelliu është një ndër biznesmenët më të njohur në Shqipëri dhe gjithmonë është përfolur për jetën e tij luksoze. Ai ka qenë një ndër të ftuarit e puntatës së parë të emisionit “Thumb” në Abc News, ku na ka prezantuar me një tjetër anë të tijën. Onin si një djalë të thjeshtë në rrugët e kryeqytetit.

I ulur në kafe, duke biseduar me gazetaren e Thumb ai është shprehur se i pëlqen jeta e natës pasi ka qejf muzikën por  nuk i pëlqen fakti që në Shqipëri ndodhin probleme në clubet e natës. Ai është pyetur për ndonjë incident që ka patur në një club nate ku dhe nuk ka ngurruar të tregojë.

“Kur kam pas luajtur me ekipin e partizanit dolëm gjithë bashkë për ditëlindjen time. Të gjithë ishim veshur me këmisha me papion. Një moment një person u bë xheloz se e dashura e tij shikonte nga ne por ne nuk e shikonim atë. Por ky është budallallik se kur ti ke diçka e nuk e mban dot atë që ke në krah nuk e kanë fajin të tjerët. Ky mori lëshoi një karrige, kjo karrige shkoi huq dhe ne shkuam ta godisnim. Një shoku im godet padashje bodygardin, pastaj ky iku  ne u zumë me bodygardin, dhe më pas erdhi policia”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: