Connect with Us

Renato Mekolli rrëfehet: “Konkurenti i Hell’s Kitchen më ka kërcënuar”

Kryesore Show Biz

Renato Mekolli rrëfehet: “Konkurenti i Hell’s Kitchen më ka kërcënuar”

Publikuar

-

Shefi i njohur i guzhinës Renato Mekolli kohët e fundit është në qendër të vëmendjes për shkak të reagimeve të tij me konkurentët në  spektaklin e gatimit “Hell´s Kitchen”.

I ftuar këtë javë  në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës, dhe i pyetur nëse është kërcënuar ndonjëherë për spektaklin ai është shprehur se kjo i ka ndodhur.

“Ka patur edhe kërcënime patjetër, por kjo ka ndodhur edhe tek Masterchef”.

Ndërkohë Aulona ka këmbëngulur të qëndrojë tek “Hell´s Kitchen” dhe e ka pyetur se si ka reaguar ai kundrejt këtyre kërcënimeve.

“Patjetër që unë kam marrë masat e mija, pamvarësisht se ishin kërëcënime budallenjsh”- ka përfunduar Renato.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: