Connect with Us

A gatuan Alfio në shtëpi? Fatma përgjigjet pa dorashka dhe kishim të tjera pritshmëri!

Kryesore Show Biz

A gatuan Alfio në shtëpi? Fatma përgjigjet pa dorashka dhe kishim të tjera pritshmëri!

Publikuar

-

Disa javë më parë, Fatma dhe Alfio Rrotani u dorëzuan dhe pranuan përpara të gjithëve se janë kokë e këmbë të dashuruar. Madje, çifti kishte nisur edhe bashkëjetesën dhe përmes disa imazheve zbulonin edhe ambjentet e shtëpisë së re.

Meqënëse Alfio është kuzhinier të gjithë mendojmë se është ai që tani kujdeset për pjesën e kuzhinës në familje. Mirëpo,  e ftuar në emisionin “SevenBizz”, Fatma na tregoi se Alfio gatuan shumë rrallë dhe është ajo që tanimë gatuan për të.

“Tani kam filluar të gatuaj sepse nuk kam më mamin. Unë kur udhëtoj marr recetën e ëmbëlsirës dhe provoj të gatuaj në shtëpi. Jo, nuk gatuan ai, ndodh shumë rrallë të gatuaj Alfio dhe kur ai nis të gatuajë unë bëj festë në shtëpi. Gëzohem aq shumë saqë harroj të ha.” – tha moderatorja e “Fun Day” Fatma Methasani.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: