Connect with Us

Fantazitë më të “pista” të femrave, 5 dëshirat më të habitshme të tyre që duhet t’ua plotësoni

Life Style

Fantazitë më të “pista” të femrave, 5 dëshirat më të habitshme të tyre që duhet t’ua plotësoni

Publikuar

-

Shumica e grave kanë fantazi erotike, dhe këto mund të jenë ndër më të ndryshmet. Më poshtë, po ju sjellim më të shpeshtat, referuar studimeve.

TU JEPEN MË SHUMË PARTNERËVE – Ka shumë femra që imagjinojnë, në fantazitë e tyre, të jenë qendra e vëmendjes së disa partnerëve. Kjo nuk ka të bëjë aspak me një dëshirë për tradhti, por ka të bëjë me një ndjenjë pushteti dhe sundimi.

TI JEPET NJË TË HUAJI – Kur një grua i jep një të huaji në fantazitë e tij, kjo do të thotë se është duke thyer të gjitha tabutë dhe i bën vend në imagjinatën e saj një kënaqësi pa asnjë frenim.

BËNI DASHURI NË NJË VEND TË CAKTUAR – Mund të jetë ashensori, banja e një aeroplani apo një lokal, të bërit dashuri në një vend që shkon përtej dhomës së gjumit është një mendim i përbashkët në fantazitë e femrave, sepse nënkupton edhe shijen që merr nga rreziku i zbulimit.

TË KESH MARRËDHËNIE ME FEMRA TË TJERA – Fantazimi rreth një marrëdhënie se***uale vetëm feminile është e zakonshme në mesin e grave, por kjo nuk është një shenjë e një lesbizmi të fshehur. Përkundrazi, është një simptomë e dëshirës për bashkëpunim dhe ëmbëlsi. Për më tepër, gjiri është një tërheqje e përbashkët për të gjitha qeniet njerëzore, pasi ajo i referohet sferës së amësisë.

TË KRYESH MARRËDHËNIE NË NATYRË– Një raport në një pyll, në plazh ose në një fushë, është e lidhur në imagjinatën femërore, me një ndjenjë lirie dhe kontakti me botën e jashtme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Shëndeti, dashuria, puna/ Zbuloni çfarë ka parashikuar horoskopi për ju këtë javë

Publikuar

-

Nga

Dashi Nuk ka elementë shqetësuese, por as yjet që portretizojnë pasione të mëdha ose zgjidhje dashurie. E enjtja është një ditë për të mbajtur nën kontroll nëse dikush dëshiron të përfundojë një marrëveshje, një martesë ose një bashkëjetesë, por nuk ka nevojë të nxitoni nëse nuk jeni i bindur. Gjysma e dytë e javës më […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Çfarë i nevrikos më së shumti shenjat e horoskopit/ Zbulojeni tani

Publikuar

-

Nga

Ndonjëherë ju qëllon që të nevrikoseni shumë me dikë. Ndërsa të tjera herë ndodh e kundërta që dikush tjetër nevrikoset me ju. Por ka gjëra sipas astrologjisë që disa nga shenjat e horoskopit mund të vërejnë dhe ka disa shenja që nuk i vënë fare re këto gjëra. Më poshtë do të zbuloni se cili […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Ejlyl do të vrasë Kemalin/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Defne shfrytëzon djemtë kur mëson për ngjarjen me vajzat e jetimores. Babai i Serkanit vendos të japë ndihmën e tij në jetimore për të shlyer gabimin që bënë djemtë. Vajzat e jetimores mbeten të urita në kolegj. Meral vjedh paratë e shokut të klasës. Ai e akuzon para të gjithëve. Serkan ndihmon Meralin duke dhënë […]

LEXO TE PLOTE