Connect with Us

Gjërat po bëhen serioze! Jessie J konfirmon lidhjen me aktorin e famshëm

Kryesore Show Biz

Gjërat po bëhen serioze! Jessie J konfirmon lidhjen me aktorin e famshëm

Publikuar

-

Prej disa javësh këngëtarja Jessie J dhe aktori  Channing Tatum  po përfliten për një lidhje dashurie. Pas këtyra zërave duket se këngëtarja ka dashur ta konfimojë lidhjen me Tatum duke postuar momente nga shfaqja e tij ‘Magic Mike Live” ku e ka përgëzuar atë me disa emoji pikante që ranë menjëherë në sy.

Në postimin e saj Jessie shkuan: “ Nata e hapjes së ‘Magic Mike London’. Urime Channing Tatum, çfarë shfaqje… Zonja dhe zotërinj ju nuk mund ta humbisni këtë”.

Dhe në fakt ky postim duket si një tregues i qartë  se zërat për lidhjen e tyre janë të vërteta.

Ndërkohë kjo shfaqje është krijuar dhe drejtuar nga Tatum, pasi është frymëzuar nga përvojat e tij si striptist.

Çifti thuhet se shoqërohen bashkë që nga fundi i shtatorit, pasi u panë duke luajtur një raund golfi së bashku. Burimet pohojnë se Channing  e pëlqen me të vërtetë Jessie-n, pavarësisht se marrëdhënia e tyre është akoma në fazat e para.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: