Connect with Us

Ermal Mamaqi kap mat Luanën në restorant, zbulon me kë po darkon moderatorja

Kryesore Show Biz

Ermal Mamaqi kap mat Luanën në restorant, zbulon me kë po darkon moderatorja

Publikuar

-

Ermal Mamaqi është takuar mbrëmjen e sotme me këngëtaren Adelina Tahiri, për të diskutuar në lidhje me detajet e emisionit “Xing Me Ermalin”. Duket se bashkëshorti i saj, avokati Serjoza Markov nuk e kishte lënë vetëm këngëtaren dhe e shoqëronte gjatë darkës!

Mirëpo, Ermali u shkëput nga darka, pasi mësoi se disa tavolina më tutje në restorant, ndodhej edhe moderatorja e emisionit “Shiko Kush Luan”.

 

Në profilin e tij në “Instagram”, Ermali ka publikuar disa video ku shfaqet duke “përgjuar” nga larg Luanën, teksa ajo fliste me personin që ishte e shoqëruar.

Nuk vonoi shumë dhe Ermali shkoi tek tavolina e saj duke e kapur në befasi Luanën, e cila po darkonte me kushërirën e saj, Evi Reçi.

“Shikojeni miq. Shihni si ha sushi, kur njerëzit nuk kanë bukë të hanë” – tha Ermali.

“Unë vetëm një supë hëngra” – u përgjigj Luana, e cila menjëherë shpërtheu në të qeshura.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: