Connect with Us

(Video)Besojeni ose jo, Lek Plepi detyroi Noizyn t’i kërkojë falje

Kryesore Show Biz

(Video)Besojeni ose jo, Lek Plepi detyroi Noizyn t’i kërkojë falje

Publikuar

-

Një postim i reperit shqiptar Noizy për Lek Plepin mbrëmjen e djeshme, ka acaruar këtë të fundit. Plepi është hakmarrë ndaj reperit të hitit “Toto” përmes një video në “Instagram”, ku i dedikon një diss.

“Kujdes! Noizy, Noizy po du me t’thanë, për atë storyn që ke bërë mbrëmë, bëji gjërat më me mend, se vlen shumë mbiemri jem. E di që i madh të duket vedi, por ma shumë njihet Lek Plepi. Plepi njihet anë për anë, sa krejt grupi OTR” – këndon Lek Plepi.

Mirëpo, Noizy ka sqaruar Plepin se në fakt ai e ka keqkuptuar postimin dhe se ndaj ti ka vetëm dashamirësi. Reperi ka ripostuar videon, duke thumbuar të gjithë kundërshtarët e tij se deri më tani ky është diss-i më i mirë që i është bërë.

 

“Lek Plepi të kërkoj ndjesë, mbase je keqkuptuar. Une s’te bej diss kurrë ty. Dhe pse ky ishte dissi më i mirë që është bërë kundra meje ndonjëherë. Ty të bëra dhe tag sepse ti vlen.”- ka shkruar Noizy në postimin ku etiketon Lek Plepin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: