Connect with Us

Sadna thyen tabutë: E para aktore indiane që pozon komplet lakuriq

Kryesore Show Biz

Sadna thyen tabutë: E para aktore indiane që pozon komplet lakuriq

Publikuar

-

Sadna nuk është më ajo vajza që shihnit në serialin “Bidai”. Tanimë 29-vjeçarja është kthyer në një nga aktoret indiane më të komentuar në media për shkak të skandaleve. Së fundmi aktorja Sara Khan u sulmua shumë nga fansat për shkak të një reklame pakistaneze.

 

Më pas bujë të madhe bënë disa foto të saj në vaskë me të motrën për të cilat Sara kërkoi falje publikisht dhe u shpreh se fotot ishin publikuar gabimisht.

 

Ndërsa sot aktorja ka tërhequr vëmendjen me postimin e fundit në Instagram. Sara ka pozuar komplet lakuriq në një sfond me re dhe njofton se së shpejti do publikojë këngën e saj të re që do titullohet “Blackheart”.

Kjo foto ka shkaktuar zemërim të madh tek fansat e aktores të cilët e kanë ofenduar rëndë për shkak të lakuriqësisë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: