Connect with Us

Emina e thotë publikisht, bashkëshorti e çmend fare, por i falet sepse…

Kryesore Show Biz

Emina e thotë publikisht, bashkëshorti e çmend fare, por i falet sepse…

Publikuar

-

Emina Cunmulaj nuk ngurron t’ia shprehë në publik ankesat bashkëshortit të saj përmes Instagramit.

Ajo ka publikuar një foto me partnerin, ku shfaqet tejet e lumtur teksa e shikon me aq ëmbëlsi.

Nuk kanë munguar dhe fjalët e ëmbla për Sam, të cilin e quan “mbret”, por edhe një të vërtetë të madhe, faktin që ai e çmend fare ndonjëherë dhe kjo pasi janë të dy njësoj.

“Ti je mbreti im dhe faleminderit për çdo gjë, për të mos thënë që më çmend fare ndonjëherë lol por heeeeej kjo ndodh kur femra alfa është bashkë me një mashkull alfa. Gjithmonë pranë meje”, shkruan modelja.

Emina Cunmulaj dhe Sam Nazarian janë prindër të dy vajzave dhe historia e njohjes së tyre ka ndodhur si në filma (lexo këtu).

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: