Connect with Us

“M’u hapën sutjenat gjatë xhirimeve!” Këngëtarja shqiptare ka përjetuar sikletin më të madh në sy të të vëllait

Kryesore Show Biz

“M’u hapën sutjenat gjatë xhirimeve!” Këngëtarja shqiptare ka përjetuar sikletin më të madh në sy të të vëllait

Publikuar

-

Nëse për shumë prej nesh, festat janë një arsye më shumë për ta marrë ditën pushim dhe për të gëzuar, për shumë të tjerë është punë! E kemi fjalën për këngëtarët, të cilët duhet të udhëtojnë në çdo cep që ka shqiptarë për t’i lumturuar me tingujt e muzikës shqiptare.

 

E ftuar në emisionin “Trokit”, këngëtarja Alida Duka dhe Blerina Matraku treguan se edhe këtë vit nuk përbën asnjë ndryshim, ndërrimi i viteve do t’i gjejë larg familjes. Sigurisht, që puna shoqërohet gjithmonë edhe me incidente, ndaj Alida nuk nguron të na tregojë një të tillë që ka ndodhur vetëm pak ditë më parë.

 

“Mbrëmë tek xhirimet, nuk kishim shumë kohë dhe m’u hapën sutjenat. Vëllai më tha vazhdo, vazhdo, u mbulova me duar (qesh): “Je shumë mirë”. Ndërkohë që unë i thoja më falni, më falni me dorën tek gjoksi. Po hiqë atë dorën më tha! Hajt se do ta shpjegoj më vonë iu përgjigja. Por shyqyr, nuk e kuptoi njeri” – u përgjigj këngëtarja shqiptare.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: