Connect with Us

As Dojna as Luana s’do ta prezantojnë Big Brother VIP! “Top Channel” merr vendimin drastik

Kryesore Show Biz

As Dojna as Luana s’do ta prezantojnë Big Brother VIP! “Top Channel” merr vendimin drastik

Publikuar

-

Ndërkohë që në media po diskutohet një emër i mundshëm për prezantimin e “Big Brother Vip”, një lajm i keq është mësuar së fundi për këtë reality show.

Burime pranë “Blitz.al” kanë zbuluar se “Top Channel” e ka anulluar tashmë transmetimin e “Big Brother Vip” dhe shkak për këtë është bërë kostoja e  madhe që ky spektakël mban mbi “supe”.

Pavarësisht se ky është një nga spektaklet më të ndjekur në vend dhe kjo është vërtetuar nga audienca e lartë që ka pasur , duket se nuk do të kemi të paktën për momentin një “Big Brother VIP”.

Pak javë më parë, u hodhën hipoteza në lidhje me prezantuesen e këtij programi dhe u përfolën 3 emra: Dojna Mema, Luana Vjollca dhe Ori Nebiaj.

U përfol madje se “Big Brother VIP” është në përgatitje e sipër dhe madje autor do jetë Ledion Liço. Gjithsesi na mbetet të shohim në vijim se çdo të ndodhë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: