Connect with Us

“Klan”-i ka rregulla strikte! Ja ç’bëri Ermali kur roja i ndaloi hyrjen për shkak të pantallonave

Kryesore Show Biz

“Klan”-i ka rregulla strikte! Ja ç’bëri Ermali kur roja i ndaloi hyrjen për shkak të pantallonave

Publikuar

-

Televizioni “Klan”paska rregulla të forta kur vjen puna tek veshja.

Ermal Mamaqi ka treguar në emisionin “Provokacia”se një ndër to është: NUK lejohet me pantallona të shkurta!!!

Dhe një ditë të bukur vere, moderatori nuk u lejua të futej në ambientet e televizionit, pasi roja kishte urdhër që të mos lejonte njeri të hynte i veshur me të shkurtra.

Dhe çfarë bëri Ermali do të thoni ju. Po ja, ai vendosi të veshë fund dhe i habiti të gjithë:

“Ne në Klan nuk lejohemi të vimë me pantallona të shkurtra. Kisha një problem me rojën pasi më tha ‘aman mos na bëj me llafe me Sandrin’ se isha me pantallona të shkurtra. Gjeta një sanitare dhe i thashë ‘më sill një fustan’. Më solli një fund që vishej shumë kollaj dhe thashë po futem. ‘Po ç’është kjo’ – më tha roja. I thashë: “E ke gjë në protokoll që nuk lejohet të futesh me fund?”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: