Connect with Us

“Na mungon”, Ariana publikon foton e adhurueshme me të ndjerin Mac Miller të shkrepur fiks një vit më parë

Kryesore Show Biz

“Na mungon”, Ariana publikon foton e adhurueshme me të ndjerin Mac Miller të shkrepur fiks një vit më parë

Publikuar

-

Mbrëmjen e djeshme, familjet amerikane u mblodhën në një tryezë për të festuar ditën e Falenderimeve. Por ndryshe nga të tjerët, Ariana Grande nuk kishte shumë gjëra për të thënë faleminderit, pasi për të ka qënë një vit shkatërrues.

Fillimisht, shpërthimi në koncert ku humbën jetën 22 fansa, prishja e fejesës me Pete Davidson si dhe ndarja nga jeta e ish-partnerit të saj Mac Miller. Duket se lutjet e këngëtares së hitit “Breathin” në këtë ditë, ishin pikërisht për këtë të fundit. Ajo ka rikujtuar ditën e Falenderimeve në vitin 2017, ku Miller ishte pranë saj përmes një foto në “Instagram”.

 “Na mungon” – shkruante krahas fotos këngëtarja.

Ariana dhe Mac qëndruan të lidhur për më shumë se dy vite dhe më pas njoftuan ndarjen në muajin maj. 2 muaj më vovë, këngëtarja njoftoi se ishte fejuar me aktorin e humorit Pete Davidson.

Reperi Mac Miller u gjet i vdekur në shtëpinë e tij në Los Angeles me 7 shtator. Ai ishte 26 vjeç.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: