Connect with Us

Olti Curri ofendon publikisht Adelina Tahirin pasi ajo tha se nuk e njihte

Kryesore Show Biz

Olti Curri ofendon publikisht Adelina Tahirin pasi ajo tha se nuk e njihte

Publikuar

-

Një koment i Olti Currit në foton e këngëtares Adelina Tahiri është bërë mollë sherri mes tyre.

Adelina kishte pozuar me bashkëshortin Serjoza në një foto që ishte bërë me një lloj efekti, që tregonte sikur partneri i saj kishte bërë make-up.

“Kush është bashkëshorti këtu?”, kishte shkruar Olti në foton e çiftit.

“Prive” kontaktoi Adelina Tahirin për të marrë një deklaratë nga ajo, lidhur me këtë koment të Oltit, dhe këngëtarja tha se nuk e njihte:

“Kush është ky? Ndonjë fans? Apo do që të bëjë emër në krah të të tjerëve? S’e njoh, kam fansa shumë. Shumë dashuri për të”.

Ndërkohë Olti Curri nuk e ka lënë me kaq. Ai ka ofenduar publikisht këngëtaren sot në një postim në Instagram:

“Po Adeline, jam fans i Azizit por meqë ai ka kohë pa dalë, ma nxjerr ti mallin e tij”, shkruan ai në postim shoqëruar me emoji duke qeshur.

Për të gjithë ju që nuk e njihni, Azizi është këngëtari kontravers bullgar, që e shohim gjtihnjë me makijazh dhe të kuruar si një femër.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: