Connect with Us

Çfarëë?! Ariana Grande risjell filmin tonë të adoleshencës për të realizuar videon e “Thank U, Next”

Kryesore Show Biz

Çfarëë?! Ariana Grande risjell filmin tonë të adoleshencës për të realizuar videon e “Thank U, Next”

Publikuar

-

Kënga “Thank U, Next” e këngëtares Ariana Grande erdhi si një surprizë e ëmbël për të gjithë botën, pasi nuk vonoi shumë që në internet ta shpallnin si himni i ndarjeve.

Tanimë, që këngën e mësuam fjalë për fjalë, mezi presim të shohim sesi është ‘gatuar’ edhe videoklipi i saj. Gjejeni çfarë?!

Ariana Grande ka zgjedhur të risjellë filmin “Mean Girl” dhe Jonathan Bennet, aktori që luan si Aaron Samuels, është pjesë e kastit!

Këngëtarja ka publikuar në ‘Instagram’, një foto ku shfaqet së bashku me kastin dhe ajo ka zgjedhur të jetë Regina.

Sakaq edhe Aaron, domethënë Jonathan, ka publikuar një foto të tyre gjatë xhirimeve:

Pra thënë shkurt dhe qartë, jemi më shumë entuziastë për videoklipin e këngës sesa për festën e Krishtlindjeve! Na falni!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: