Connect with Us

Pas pesë vitesh akuzash të njëpasnjëshme, këngëtari i njohur përgjigjet: “Nuk jam homoseksual”

Kryesore Show Biz

Pas pesë vitesh akuzash të njëpasnjëshme, këngëtari i njohur përgjigjet: “Nuk jam homoseksual”

Publikuar

-

Shawn Mendes e tha në vitin 2016 dhe e përsëriti sërish: “Nuk jam homoseksual!”

Në një intervistë për “Rolling Stone’s”, këngëtari 20-vjeçar iu desh që të sqaronte orientimin e tij seksual, teksa zbuloi edhe historinë e dashurisë me modelen Hailey Baldwin (tani Bieber). Mendes pranon se vëmendja që merr për jetën personale është një ndër streset e tij më të mëdha.

“Do më pëlqente shumë të përgjigjesha se nuk më intereson fare se çfarë thuhet, por nuk është e vërtetë. Në pesë vitet e fundit, jam sulmuar shumë me faktin se jam gay. Më duket sikur duhet të shfaqem me patjetër në rrugë ose në evente me një vajzë që t’i vërtetoj njerëzve se nuk jam gay. Një pjesë e zemrës time e mendon se vetëm kështu më duket se i mbyll gojën njerëzve. E urrej këtë mendim! Por jo, unë nuk jam gay! E përsëris, nuk jam” – u shpreh këngëtari për revistën!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: