Connect with Us

Sukses pas suksesi! Era Istrefi ndan skenën me yjet ndërkombëtare

Kryesore Show Biz

Sukses pas suksesi! Era Istrefi ndan skenën me yjet ndërkombëtare

Publikuar

-

Pas suksesit me hitin “Bon Bon”, jehona e Era Istrefit kapërceu kufijtë e trojeve shqiptare dhe tanimë për këngëtaren të gjithë dyert janë të hapura! Së fundmi, Era Istrefi ishte pjesë e dy bashkëpunimeve, që u pritën mirë nga publiku. Me këngëtarin britanik Jonas Blue, këngëtarja shqiptare solli hitin “Purpose” dhe me artistin Steve Aoki, ajo prezantoi këngën “Anything More”.

Por, surprizën e vërtetë Era Istrefi e ka ruajtur me 10 janar, teksa do të performojë në Teksas, krahas këngëtarëve më në zë. Burime pranë këngëtares Era Istrefi zbulojnë për “iconstyle.al” se Era do të performojë në koncertin e organizuar në Austin, Teksas së bashku me Lil Yatchy, Migos si dhe Lil Wayne.

Nga ana tjetër, pritet që këngëtarja Era Istrefi të bashkëpunojë klipin me Hitimpulse dhe kënga do të titullohet ‘Where’s Your Love Boy”, ku ajo do të këndojë në gjuhën shqipe.

Lil Yatchy

 

Migos

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: