Connect with Us

Ish-banorja e Big Brother çudit rrjetin: Gjoksi më bëri milionere

Kryesore Show Biz

Ish-banorja e Big Brother çudit rrjetin: Gjoksi më bëri milionere

Publikuar

-

Aisleyne Horgan-Wallace ka hapur një debat të madh në rrjet ditët e fundit, duke bërë që e gjithë vëmendja e mediave rozë të jetë drejt saj.

Ish-banorja e Big Brother në Angli ka deklaruar në një intervistë se ajo është bërë milionere vetëm falë gjoksit të saj, ndaj dhe tani do bëjë një set fotografik.

40-vjeçarja tha:

Disa prej imazheve që do bëj do jenë tërësisht nudo, por në mënyrë artistike, jo pornografike. Kur të jem 80 vjeçe dua të shoh fotografitë e mia me krenari. Njerëzit mund të mendojnë se është një mënyrë për të rënë në sy, por unë mendoj se është e bukur”

E pyetur se sa para ka, ajo tha:

Nuk dua të tregoj ekzaktësisht sa e pasur jam, sepse sinqerisht nuk e di. Por jam multi-milionere. E kam arritur këtë nëpërmjet marrjes së ryshfetit, punës së palodhshme, biznesit të zgjuar. Dhe sigurisht gjoksit. Ato më ndihmuan shumë”

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: