Connect with Us

‘Kam tradhëtuar’, Fjorentina e BB zbulon të pathënat e lidhjes me Olsin

Kryesore Show Biz

‘Kam tradhëtuar’, Fjorentina e BB zbulon të pathënat e lidhjes me Olsin

Publikuar

-

E ftuar së fundmi në emisionin e mëngjesit “Trokit”, ishte ish-konkurrentja e njohur e shtëpisë së Big Brother, Fjorentina Halili. Gjatë diskutimit në studio së bashku me psikologen Lorela Garuli rreth temës së tradhëtisë, Fjorentina ka zbuluar të pathëna nga lidhja e saj me Olsin.

E pyetur nëse ka tradhëtuar ndonjëherë, ajo ka thënë troç “Po”, ndërsa më pas ka zbuluar se ka tradhëtuar dikë tjetër për Olsin.

“Kam qenë në një raport tjetër. Kam tradhëtuar dhe kam tradhëtuar me Olsin.”- ka thënë ajo dhe më pas ka nisur të qeshë dhe ka mbuluar fytyrën me duar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: