Connect with Us

I kërkoi mbrapsht unazën 2 mln $ pasi u ndanë, Paris Hilton flet për herë të parë për ish-të fejuarin

Kryesore Show Biz

I kërkoi mbrapsht unazën 2 mln $ pasi u ndanë, Paris Hilton flet për herë të parë për ish-të fejuarin

Publikuar

-

Paris Hilton u largua nga i fejuari i saj me kokën lart.

Trashëgimtarja e njohur foli për ndarjen me aktorin Chris Zylka për herë të parë gjatë intervistës në “The Talk” të mërkurën, ku zbuloi se po e përballon “vërtet mirë” zemrën e thyer.

Hilton u shpreh se shumë shpejt e gjeti veten në një përrallë që i ngjante një rrethi vicioz nga i cili nuk po dilte dot.

“Thjesht ndjej se kur bie në dashuri, unë bie kokë e këmbë. Por kjo romancë ishte si një rreth vicioz. Unë gjithmonë kam qenë e fiksuar me historitë e përrallave dhe mendova se kjo do të ishte përralla ime me fund të lumtur, por me kalimin e kohës kuptova që martesa nuk ishte vendimi i duhur”.

“I uroj Chris më të mirat! Do të doja që një ditë të martohesha dhe të bëja fëmijë, por tani për tani dua të fokusohem te vetja dhe puna ime”, vijoi Paris.

Zylka, 33 vjeç, i propozoi Hilton, 37 vjeç, në janar 2018 me një unazë gjigante diamanti me vlerë 2 milionë dollarësh. Gjatë verës, E! News mësoi se dyshja kishte shtyrë përsëri datën e dasmës, e cila fillimisht ishte vendosur për në nëntor.

Por çfarë u bë me unazën me diamant që kushton plot 2 milionë dollarë?

Sipas “TMZ”, aktori ka kërkuar që Paris t’ia kthejë mbrapsht unazën, me të cilën e propozoi në Paris, por ajo as nuk e ka ndërmend t’ia kthejë!

Chris nuk ka shkuar ende t’ia kërkojë ballë për ballë, por që nuk është aspak çudi që gjërat të përfundojnë në këtë mënyrë!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: