Connect with Us

Me këngëtaren shqiptare në shtrat, “Zogu”: Kishte shije ananasi

Kryesore Show Biz

Me këngëtaren shqiptare në shtrat, “Zogu”: Kishte shije ananasi

Publikuar

-

I ftuar së fundmi në një intervistë në “Gsh.al”, ishte Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si “Zogu i Tiranës”.

Gjatë bisedës në studio, moderatorja e ka pyetur Zogun se ç’pyetje pikante do të kishte dëshirë t’i bënte këngëtares Gugu.

Zogu u shpreh:

Mund ta pyesja për krevatin, për pozicionet e preferuara. Sa e nxehtë je, kthehu kështu, rri kështu, rrotullohu kështu. Ajo më ka treguar shumë në fakt se jemi shumë shok e shoqe, flasim lirshëm si gjithë rinia, çfarë bën ti në krevat, si rri, sa e nxehtë je, sa e shijshme je.”
I pyetur nga moderatoret nëse e ka shuar kureshtjen me vepra dhe jo me fjalë dhe çfarë shije kishte Gugu, Hermesi ka treguar:

Është një shprehje që kanë pas thënë më parë: ‘Shalqiri dhe pjepri do provuar’. Gugu kishte shije ekzotike, shije ananasi.”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: