Connect with Us

“Metamorfoza” e Kastro Zizos: Alkooli, armiku im më i madh,tani i them të tjerëve të pijnë para meje

Kryesore Show Biz

“Metamorfoza” e Kastro Zizos: Alkooli, armiku im më i madh,tani i them të tjerëve të pijnë para meje

Publikuar

-

Këngëtari Kastro Zizo kohët e fundit ka qenë më aktiv se kurrë në muzikë, duke publikuar 3 këngë për një kohë të shkurtër. Madje ai është duke xhiruar dhe klipin e tij të rradhës, sërish në një bashkëpunim me këngëtaren Sue.

Pjesë e emisionit “Thumb” të Fatmës dhe Aulonës përveç se për detajet nga projektet muzikore ai ka folur dhe për disa fakte më personale, si për shembull, që alkooli në këtë moment është armiku i tij më i madh. Pasi i vihet në dukje fakti se ai gjatë gjithë realizimit të emisionit dhe xhirimeve të videoklipit, nuk ka pirë fare, as edhe një birrë, ndryshe nga sa qarkullojnë zërat, ai thotë: “Në fakt kam pas pirë sa i kam luajtur fenë, edhe në “orar të punës”, megjithatë u bënë goxha kohë që unë nuk kam marrdhënie të mira me alkoolin, madje s’kam marrdhënie fare”

“Madje tani kam filluar të shijoj, të parit të tjerëve që të pijnë. I them të pijnë në syrin tim, që të më shërbejë dhe mua si sprovë.”- shton Kastro. Ai rrëfen gjithashtu se vjen nga një moment pastrimi total, mendor dhe fizik e për këtë arsye, alkooli është armiku i tij më i madh momental.

Jo vetëm në këngë, por edhe në intervista, Kastro di të japë gjithmonë mesazhet e duhura.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: