Connect with Us

Sepse një nuk ishte e mjaftueshme, kjo është fatlumja që mori propozimin me 6 unaza

Kuriozitete

Sepse një nuk ishte e mjaftueshme, kjo është fatlumja që mori propozimin me 6 unaza

Publikuar

-

Një vajzë fatlume ka marrë një propozim për martesë me plot 6 unaza dhe tashmë gjithë interneti po flet për të.

Dennis, një model dhe praktikues fitensi, me dëshirën e mirë që çdo gjë të ishte perfekte me propozimin e ti, zgjodhi jo një, por 6 unaza për të dashurën e tij.

Kjo ishte zgjidhja e tij në mënyrë që të ishte brenda me shijet e vajzës. Duke i pasur të gjashta në dispozicionin e saj, ajo mund të zgjidhte cilën t’i pëlqente më shumë.

Unazat që ai zgjodhi për bashkëshorten e tij të ardhshme, Atara Dallas ishin të formave dhe përmasave të ndryshme. Si përfundim ajo zgjodhi njërën që kishte një gur të madh në formën e një loti.

Në sfond të tyre ishte një letër gjigante e printuar, në të cilën ai kishte shprehur të gjitha ndjenjat e tij karshi saj.

Natyrisht, propozimi i tij i veçantë u bë viral në rrjetet sociale.

Disa përdorues mendonin se me atë që bëri, Dennisi i ngriti standardet për të tjerët, ndërsa disa të tjerë mendonin se ai zgjodhi 6 unaza që të mos përballej me ndonjë refuzim të mundshëm, në rast se vajzës nuk do t’i pëlqente unaza.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: