Connect with Us

Çiftet e zodiakut, të cilët kanë lidhje për t’u pasur zili

Life Style

Çiftet e zodiakut, të cilët kanë lidhje për t’u pasur zili

Publikuar

-

Dihet që jo të gjitha çiftet janë perfekte, por secili ka një ide të personit ideal, me të cilin mund ta krijojë një çift të tillë. Më poshtë ju sjellim kombinimet më të mira, sipas zodiakut.

Binjakët dhe Ujori

Si Binjakët, ashtu dhe Ujori kanë personalitete ekstreme, të cilat neutralizohen në prani të njëri-tjetrit.  Të dyve u pëlqen ta jetojnë jetën deri në limitet e saj. Ata janë shumë entuziastë, nëse diçka komplikohet të dy do të kenë energjinë e duhur për ta zgjidhur. Binjakët e jetojnë netën në mënyrë sporadike, ndërsa Ujori është i rreptë dhe i organizuar. Kjo kundërshti e personaliteteve të tyre bën që të plotësojnë njëri-tjetrin dhe të krijojnë një çift perfekt.

Peshorja dhe Akrepi  

Fillimisht ata do të bëhen miq të ngushtë,ekziston një kimi e natyrshme mes tyre, e cila vështirë se mund të gjendet në raportet e tjera. Akrepat janë obsesivë dhe pasionantë, ndërsa Peshores i pëlqen të dojë. Ja pse kjo lidhje është e bukur në të gjitha aspektet. Mund të marrë pak kohë derisa të lindë shkëndija por kur ndodh është përgjithmonë.

Virgjëresha dhe Demi

Ka shumë pak çifte të cilët mund të plotësojnë njëri-tjetrin si Virgjëresha dhe  Demi. Ata arrijnë të adaptohen shumë mirë me partnerët respektivë. Janë partnerë idealë,duke qenë se janë dhe miq idealë sipas shenjave të horoskopit. Demi ka tendencën e të qenurit ambicioz dhe i orientuar drejt qëllimeve,ndërsa Virgjëresha është e thjeshtë dhe e qartë. Luajnë shumë me njëri-tjetrin dhe kjo i jep lidhjes së tyre energjinë që i duhet./Cna.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: