Connect with Us

Gjyshja e Ariana Grande-s është shumë “cool”, madje më shumë sesa ne!

Kryesore Show Biz

Gjyshja e Ariana Grande-s është shumë “cool”, madje më shumë sesa ne!

Publikuar

-

Edhe përse viti 2018 ka qënë një vit i tmerrshëm për këngëtaren Ariana Grande, ajo mori çmimin si “Femra e Vitit”! Për të festuar çmimin e rëndësishëm, këngëtarja e famshme zgjodhi të realizojë një tatuazh, teksa e shoqëronte gjyshja e saj. Ariana gdhendi mbi dorë imazhin e një çerekhëne me tiparet e një femre si dhe një diell vezullues e yje përreth.

 

Gjyshja e saj “Nonna” u ndje shumë xheloze dhe vendosi që edhe ajo për të parën herë në moshën 93-vjeçare të realizonte tatuzhin e saj të parë, si një BOSS!

“Ciccio” vendosi të shkruajë anës gishtit të unazës gjyshja e Arianës, që i dedikohet ish-bashkëshortit të saj.

Dhe a pati dhimbje gjyshja për tatuazhin?!

“Jam mirë. S’kam dhimbje dhe kam përjetuar më shumë entuzjasëm në jetë sesa kaq” –u shpreh ajo.

Shumë e paparë, apo jo?!

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: