Connect with Us

Studentja 18-vjeçare nxjerr në shitje virgjërinë për një të ardhme më të mirë

Kryesore Show Biz

Studentja 18-vjeçare nxjerr në shitje virgjërinë për një të ardhme më të mirë

Publikuar

-

Një 18-vjeçare britanike ka nxjerrë në shitje virgjërinë e saj për një jetë më të mirë në të ardhmen.

Studentja, e cila ka nxjerrë veten në “ankand” online për ofertën më të mirë, ka sqaruar se po e bën për të ndërtuar një të ardhme më të mirë për veten. Ajo është rritur nga një nënë beqare e cila i ka mësuar edhe respektin për veten.

18-vjeçarja nga Londra, e cila njihet vetëm si Jade, tha për Femail se ajo ka ambicie të mëdha për të ardhmen dhe do që të paguajë borxhet e të ëmës e cila e rriti e vetme.

Studentja e biznesit, e cila po i hap ofertat me 100 mijë pound, nuk ka pasur kurrë një të dashur pasi nëna e saj e kishte këshilluar që të përqendrohej tek studimet si fillim pastaj të mendonte për gjërat e tjera.

Ajo tregon:

Unë kam vendosur që ta nxjerr në shitje virgjërinë time në mënyrë që mund të ndihmoj nënën time me vështirësitë financiare. Ajo është një nënë e vetme dhe më ka mësuar si të sillem mirë dhe të respektoj veten. Kështu që do do doja t’ia ktheja.”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: